| Products Status | New |
|---|---|
| Form Factor | 5U Rackmount |
| Application | Server |
| Model | R9N70A |
| Types | Server – rack-mountable |
The HPE Compute Scale-up Server 3200 R9N70A is a high-performance, scalable server designed for demanding workloads. Key features include a modular design, high-density storage, and advanced management capabilities. Benefits include increased processing power, improved resource utilization, and reduced total cost of ownership. Unique selling points include its ability to support large-scale, data-intensive applications and its flexibility to adapt to evolving business needs.
$Quote1 Piece (MOQ)
Minimum Order Quantity
| Products Status: | New |
|---|---|
| Form Factor: | 5U Rackmount |
| Application: | Server |
| Model: | R9N70A |
| Types: | Server - rack-mountable |
| Products Status | New |
|---|---|
| Form Factor | 5U Rackmount |
| Application | Server |
| Model | R9N70A |
| Types | Server – rack-mountable |
Worldwide Shipping
Best Price
RMA Service
Quality Assurance
Request Quote
Please fill out the form below and we’ll get back to you shortly. Thank you for your interest in HKstellar.
