| Brand | Kingston |
|---|---|
| Capacity | 128GB |
| Products Status | New |
| Model | DTXS/128GB |
| Series | DTXS |
| Form Factor | USB Flash Drive |
| Interface Type | USB, USB 3.2 Gen 1 |
| Disk Form Factor | Portable |
The Kingston DataTraveler Exodia S 128GB USB Flash Drive is a high-capacity, plug-and-play storage solution featuring USB 3.2 Gen 1 technology for fast data transfer speeds of up to 5 Gbps. Its compact and durable design makes it ideal for storing and transferring large files, with 128GB of storage capacity. Key benefits include easy file sharing, secure data storage, and compatibility with a wide range of devices.
$Quote50 pcs (MOQ)
Minimum Order Quantity
| Brand: | Kingston |
|---|---|
| Capacity: | 128GB |
| Products Status: | New |
| Model: | DTXS/128GB |
| Series: | DTXS |
| Brand | Kingston |
|---|---|
| Capacity | 128GB |
| Products Status | New |
| Model | DTXS/128GB |
| Series | DTXS |
| Form Factor | USB Flash Drive |
| Interface Type | USB, USB 3.2 Gen 1 |
| Disk Form Factor | Portable |
Worldwide Shipping
Best Price
RMA Service
Quality Assurance
Request Quote
Please fill out the form below and we’ll get back to you shortly. Thank you for your interest in HKstellar.
