| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Products Status | New |
| Application | Server |
| Capacity | 480GB |
| Model | 4XB7A17125 |
| Form Factor | 2.5" |
| Used For | Enterprise |
| Series | Lenovo Mixed Use SATA |
Lenovo ThinkSystem S4620 SSD is a high-performance storage solution designed for demanding workloads. Key features include 480GB capacity, SATA 6Gb/s interface, and mixed-use endurance. Benefits include enhanced data processing, improved system responsiveness, and increased storage density. Unique selling points include its compatibility with ThinkSystem servers and Lenovo’s reputation for quality and reliability.
$Quote5 pcs (MOQ)
Minimum Order Quantity
| Brand: | Lenovo |
|---|---|
| Products Status: | New |
| Application: | Server |
| Capacity: | 480GB |
| Model: | 4XB7A17125 |
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Products Status | New |
| Application | Server |
| Capacity | 480GB |
| Model | 4XB7A17125 |
| Form Factor | 2.5" |
| Used For | Enterprise |
| Series | Lenovo Mixed Use SATA |
Worldwide Shipping
Best Price
RMA Service
Quality Assurance
Request Quote
Please fill out the form below and we’ll get back to you shortly. Thank you for your interest in HKstellar.
