SanDisk 16GB Ultra Dual Drive m3.0, Speed Up to 130MB/s (SDDD3-016G-G46)
Brand:SanDisk
Capacity:16GB
Products Status:New
Read Speed:up to 130MB/s
Model:SDDD3-016G-G46
Brand
SanDisk
Capacity
16GB
Products Status
New
Read Speed
up to 130MB/s
Model
SDDD3-016G-G46
Series
Ultra Dual m3.0
Dimensions (L x W x H)
0.46" x 1.00" x 1.19"