| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0.29 × 0.69 × 1.63 cm |
| Brand | SanDisk |
| Capacity | 32GB |
| Model | SDCZ50-032G-B35 |
| Dimensions (L x W x H) | 0.29 x 0.69 x 1.63" |
| Item Weight | 0.16 ounces |
The SanDisk 32GB Cruzer Blade USB 2.0 Flash Drive is a compact, high-capacity storage solution. Key features include 32GB storage, USB 2.0 interface, and a sleek, durable design. Benefits include easy data transfer, secure storage, and compatibility with most devices. Unique selling points are its slim size, making it easily portable, and SanDisk’s reliable brand reputation for quality and durability.
$Quote50 pcs (MOQ)
Minimum Order Quantity
| Brand: | SanDisk |
|---|---|
| Capacity: | 32GB |
| Model: | SDCZ50-032G-B35 |
| Dimensions (L x W x H): | 0.29 x 0.69 x 1.63" |
| Item Weight: | 0.16 ounces |
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0.29 × 0.69 × 1.63 cm |
| Brand | SanDisk |
| Capacity | 32GB |
| Model | SDCZ50-032G-B35 |
| Dimensions (L x W x H) | 0.29 x 0.69 x 1.63" |
| Item Weight | 0.16 ounces |
Worldwide Shipping
Best Price
RMA Service
Quality Assurance
Request Quote
Please fill out the form below and we’ll get back to you shortly. Thank you for your interest in HKstellar.
