SamSung Ram Memory : 5600(PC5 44800), DDR4 3200 (PC4 25600), DDR5 5600 (PC5 44800)
Read More
Showing 1–20 of 48 results
Minimum Order Quantity
Samsung 16GB DDR5-5600 RDIMM memory module offers high-speed data transfer at 5600MHz, ideal for demanding applications. Key features include DDR5 technology, RDIMM form factor, and single rank x8 configuration. Benefits include improved performance, increased bandwidth, and enhanced reliability. Unique selling…
Minimum Order Quantity
The Samsung 32GB DDR5-5600 RDIMM PC5-44800R Dual Rank x8 Module M321R4GA3PB0-CWM is a high-performance memory module designed for servers and data centers. Key features include 32GB capacity, DDR5 technology, 5600MHz speed, and RDIMM form factor. Benefits include enhanced data transfer…
Samsung 64GB DDR5 5600MHz PC5-44800 ECC RDIMM 2Rx4 (EC8 10×4) Dual Rank 1.1V Registered DIMM 288-Pin Server RAM Memory M321R8GA0PB0-CWM
Samsung 64GB DDR5 RDIMM offers high-performance server memory with 5600MHz speed, ECC error correction, and dual rank configuration, ensuring reliability and stability for demanding data center and enterprise applications, with a low voltage of 1.1V and 288-pin design.
Samsung M393A8G40AB2-CWE 64GB DDR4-3200 PC4-25600 ECC Registered RDIMM Memory for Servers
M393A4K40EB3-CWE Samsung 32GB PC4-25600 DDR4-3200MHz ECC Reg Dual Rank Memory
Samsung 32GB DDR4 ECC Registered DIMM, 3200MHz speed, dual rank configuration, and PC4-25600 compatibility, ensuring high-performance, reliability, and scalability for data centers and enterprise applications.